Adobe Photoshop za darmo? Oryginalny? Któż się nie skusi?

Chcesz Adobe Photoshop za darmo? Ja chcę i już pobieram. Pobierać można z tej strony: https://www.adobe.com/cfusion/entitlement/index.cfm?pid=4485850&e=cs2_downloads (tak to oryginalna strona Adobe).

Po czym należy go aktywować (nie wiem czy każdy dostaje ten sam klucz, dlatego nie podaję).

A gdzie jest haczyk? Bo przecież Adobe nie rozda najnowszego oprogramowania za free. Otóż, nie jest to najnowsze oprogramowanie, a ciut starsze – CS2.

No dobra, ciut ciut starsze, ale myślę, że lepszy starszy CS2 – niż najnowsze piracone CS6, a w 99% osób nie wykorzysta nawet połowy możliwości CS2.

Udało się zebrać ciut więcej informacji: http://helpx.adobe.com/x-productkb/policy-pricing/creative-suite-2-activation-end-life.html
http://forums.adobe.com/message/4972456#4972456

Prawdopodobnie jest to wersja, którą można używać do czego się chce (w tym do celów zarobkowych).

Update
Effective December 13, Adobe disabled the activation server for CS2 products and Acrobat 7 because of a technical glitch. These products were released over 7 years ago and do not run on many modern operating systems. But to ensure that any customers activating those old versions can continue to use their software, we issued a serial number directly to those customers. While this might be interpreted as Adobe giving away software for free, we did it to help our customers.
Czyli, Adobe nie udostępnia tych licencji za darmo. Niestety.
Jeśli posiadasz licencję na CS2 i nie możesz jej aktywować, możesz użyć powyższego linku i mieć pełną wersję. Jeśli jednak nie posiadasz CS2, nie powinieneś pobierać i wprowadzać kodu (który cały czas tam jest)..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę dokończyć równanie: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.