Facebook jest tymczasowo niedostępny i błąd logowania

Od kilku dni miałem problem z zalogowaniem się do Facebooka. Przy każdym logowaniu pojawiała się informacja o nowym urządzeniu i prośbie o jego autoryzację – za każdym razem klikałem tak znam je i jest ono w porządku, po czym przechodziłem do następnego kroku i kolejnego i mnie wylogowywało z informacją: „Facebook jest tymczasowo niedostępny. Proszę spróbować później.”

Po kilku dniach stało się to lekko irytujące zwłaszcza, że Facebook działał poprawnie. Postanowiłem napisać maila do administracji z prośbą o pomoc. Podczas pisania, zauważyłem jeszcze opcję której chyba wcześniej nie kliknąłem „nie rozpoznaję tego urządzenia” i to był strzał w dziesiątkę.  Po jego kliknięciu pojawił się formularz zmiany hasła (tego wcześniej nie było) – wprowadziłem nowe hasło (koniecznie inne niż aktualne) i gotowe, zalogowałem się do Facebooka!.

2 komentarze do “Facebook jest tymczasowo niedostępny i błąd logowania

  1. Po dwóch tygodniach szukania, znalazłam podpowiedź najbardziej zbliżoną do mojego problemu z facebookiem. Przeszłam wszystkie te kroki, ale niestety po wygenerowaniu nowego hasła, nadal pojawia się komunikat „faceebook jest czasowo niedostępny. Proszę spróbować później”.. albo „trwają prace nad rozwiązaniem problemu” ….. i zero odpowiedzi na zgłoszenia do fb..

    • mi też za pierwszym razem nie wyszło. Zajęło mi trochę zanim odkryłem tą metodę. Spróbuj jeszcze raz i za każdym razem próbuj trochę inaczej (nawet w głupi sposób) – w końcu zadziała. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę dokończyć równanie: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.